♥... فقط غیرممکن غیرممکن است...♥

...رازهای یک زندگی عاشقانه و موفق...

 

بسیاری از زنان از روابط زناشویی خود با مردانشان رضایت کافی ندارند. زنی به من گفت: در طول دوازده سال زندگی مشترک و با تربیت دو پسر فعال و با نشاط آن قدر خسته شده ام که دیگر شور و شوقی برایم نمانده است . ولی همسرم می داند که یک جایی درون من آتش سیری ناپذیری او را آرام می کند.همسرم یک رمانتیک غیرقابل درمان است که انتظار دارد زندگی ما پس از دوازده سال هنوز هم مثل ماه عسل باشد.

قفس آتشین...

روابط جنسی مرد را به هیجان می آورد و باعث آرامش او نیز می شود. ممکن است امروز عصر همسرتان که از سر کار برمی گردد از سردرد رنج ببرد یا فشار کار روزمره او را به سوء هاضمه مبتلا کرده باشد. و یا ممکن است درد شدیدی در قفسه سینه احساس کند.او به طور ناامیدکننده ای به یک آرامبخش نیاز دارد. و روابط جنسی به طور معجزه آسایی می تواند او را آرام کند. شما می توانید درد و اندوه او را با روابط جنسی خود از وجودش بزدایید.

همبرگر را با 365 راه می توان پخت...

دکتر داوید ریوبان می گوید:( اکثر مردان در هر چهل و هشت ساعت یک دفعه نیاز دارند تا برای رسیدن به آرامش و آسایش روحی روابط جنسی برقرار کنند. )

میل و اشتیاق همسرتان به روابط جنسی مانند میل او به غذاست. اما این غذای تکراری هرگز دل او را نمی زند. البته در اینجا مهارت زن هم نقش مهمی دارد. یک زن خوش سلیقه که در چندین روز یک نوع غذا را برای همسرش درست نمی کند خوب می داند که شوهرش را به خود علاقه مند نگه دارد. زن توان این را دارد که هر از گاهی به سمت شوهر برود و او را ارضا کند. اما او باید این کار را به طرق مختلف انجام دهد. زنی قبلا در خانه فساد امرار معاش می کرد برایم نوشت: ( اکنون زندگی بسیار خوب و پر نشاطی دارم.هم اکنون این سمت حصار قرار دارم می دانم که اگر زن ها از شوهرهایشان مراقبت کنند و تکلیف خود را در برابر آنها انجام دهند در هیچ جای دنیا اثری از خانه های فساد نخواهد ماند.من دوست دارم زندگیم را در کنار شوهرم بگذرانم و تنها راهی که می توانم شوهر و زندگیم را حفظ کنم این است که او را به آغوش بگیرم و مانند بچه نوازش کنم و او را دوست داشته باشم و ستایش کنم.

این زنان می خواهند به آزادی برسند می توانند به آن برسند -اما باور کنید خسته کننده و غیر قابل تحمل خواهد بود. من در کنار شوهرم خیلی آزاد تر هستم. دلم می خواهد از خوشحالی داد بزنم.)

آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم           یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم.


زوجهای عجیب...

مردی برایم نوشت:( خانم مورگان،آنچه شما می گویید درست است.من به زنم عشق می ورزم ولی در تمام این سالها او هرگز به میل جنسی من جواب مثبت نداده است. من می توانم در مورد عذر و بهانه های او یک کتاب قطور بنویسم: ( سرم درد می کند)،( ما بچه نیستیم)،( بچه ها می شنوند) یا( خیلی خسته ام ).

بسیاری از زنها در ماه عسل و چند سال اول ازدوج خود را با نیازهای جنسی شوهرشان هماهنگ می کنند اما هر چه به مشکلات افزوده شود این آتش به سردی می گراید.

مردی برایم نوشت :( ازدواج اولم به زوری با شکست رو به رو شد. اما ازدواج دومم چند سالی پر شور و هیجان بود. اما کم کم مشکلات بروز کردند و روابط من و همسرم تیره شد. اکنون من احساس می کنم که در یک خوابگاه شبانه روزی زندگی می کنم، نه در یک خانه آن هم در کنار همسرم.)

مرد دیگری نامه بدون اسمی را از میدوست برایم فرستاد. او دو ماه قبل برای کمک فرزند بیمارش خانه را ترک کرد. وقتی قصد داشت برای خداحافظی همسرش را ببوسد. همسرش سرش را از روی متکا بلند نکرد.

مرد ادامه داد:( البته بهتر شد که سرش را از روی متکا بلند نکرد زیرا در این صورت فکر می کردم هو به تعمیرکاری و شست و شوی ماشین مشغول است.)

مشکلاتی که در روابط جنسی بروز می کند همیشه منشا جنسی ندارند. احساسات عقیده شده را باید با کمک از یک روانکاو مداوا کرد.

تعدادی از زنان نمی توانند در روابط جنسی موفق باشند. ودلیل آن به مشکلاتی که در کودکی داشته اند بر میگردد.

سالی هرگز عشق و محبتی از والدینش ندیده است . وقتی من و او با هم صحبت کردیم او همسرش را مقصر تمام مشکلات می دانست:( مایک با من صحبت نمی کند و اصلا هم با بچه ها بازی نمی کند. من احساس می کنم در این زندگی جایی ندارم و از من فقط به عنوان یک کلفت استفاده می شود.) پس از مدت زیادی درد دل او به من گفت. اما هر وقت پای مسائل جنسی در میان باشد مایک آماده و سرحال است.بعضی اوقات فکر می کنم او در این جنبه چند برابر یک انسان معمولی توانایی دارد.

سر میز نهار سالی دست از انتقاد مایک بر نداشت . سر میز یکی دو جمله او توجهم را به خود جلب کرد.

( مایک فقط به روابط جنسی فکر می کند. من بدبخت با یک جانور زندگی کرده ام . همه مردها مثل هم هستند.)

وقتی مردی زنش را دوست دارد عشقش را ابراز می کند و دوست دارد همسرش به او جواب بدهد. وقتی همسرش راضی و شادمان از پیش او بلند می شود خودش از این بابت خشنود می شود. در مورد سالی باید گفت که وقتی خواهد توانست از روابط جنسی با همسرش لذت ببرد که بفهمد دقیقا چه چیزی او را آزار می دهد. هر وقت بر آنها غلبه کرد در زندگی احساس نشاط و شادمانی خواهد کرد.

گاهی اوقات زن به برقراری روابط جنسی علاقه دارد ولی مرد حال و حوصله آن را ندارد.( همسرم می گوید که دیر روابط جنسی برایش هیجان آور نیست. زیرا هر وقت بخواهد من در اختیارش هستم هر روز یا شب من خود را برای او آماده می کنم. و این را می داند. وقتی ما باهم خلوت می کنیم او می داند من این برقراری ارتباط را دوست دارم. من چگونه می توانم این عادت خود را تغییر دهم؟)

زن دیگری گله می کرد:( احساس می کنم همسرم به این دلیل با من رابطه برقرار می کند که از او انتظار می رود. او با روابط جنسی میانه خوبی ندارد. هر وقت به او نزدیک می شوم می گوید:( مرا تنها بگذار ) ...از این رفتار او متنفرم.

زنی از بوستون برایم نوشته است : هروقت همسرم به خانه می آیدقبل از اینکه بتوانم بچه هایم را بخوابانم ،او دوش می گیرد و می خوابد، هر یک ماه و نیم فقط یک دفعه با من می خوابد.

اگر در این رابطه فقط یکی از دو طرف ارضاء شود و دیگری لذتی نبرد ممکن است یکی از آن دو تحملش را از دست بدهد و با عصبانیت بگوید:(هی! من به تو نیاز دارم. من نیاز دارم که تو به من نیاز داشته باشی؟)

اگر آن دو بر سر این مسئله با هم مشورت کنند ممکن است یک یا هر دو نفرشان نیاز به روانکاو پیدا کنند.در زندگی زناشویی زمان زیادی لازم است طی شود تا زن و مرد به هماهنگی دست یابند.


ترشرویی...

علاوه بر مشکلات فوق ترشرویی و بد اخلاقی یکی از دو طرف ممکن است باعث شود که آن دو نتوانند رابطه جنسی گرم با هم انجام دهند. زنی از ایندیانا برایم نوشت که شوهرش فردی عصبانی و پرخاشگر است .اما لحضه ای که او مرا لمس می کند انتظار دارد من ذوب شوم و در آغوش او فرو روم.).

هر زنی با این تماس آشناست و از آن نفرت دارد.همچنین هر زنی می داند که چگونه رابطه جنسی به عنوان یک اسلحه یا پاداش کار ناپسند و خطرناکی است.مردی همسرش را محکوم می کند که او:( یک دیوار آجری مخالفت است که با هر گونه تماس یا لمسی مخالف است.) ولی همسرش ادعا می کند که:( در روابط جنسی تا انجا پیش رفته است که احساس می کند روابط جنسی برایش چیزی پست و کم اعتبار است.)

اخلاق تند یا مخالفتها به مفهوم پایان عشق نیست. بلکه اخلاق بد شوهر به معنی این است که او به عشق شما محتاج است.

زنی دوست دارد قبل از شروع ارتباط جنسی آرایش کند ولی شوهرش که از این کار او تعجب کرده است دوست دارد با او رابطه برقرار کند تا به آرامش روحی دست پیدا کند.

حدود را رعایت کنید...

راد کامرون می گوید: روابط جنسی سرگرمی نشاط بخش بزرگی است اما باید آن را در حصار خانواده محدود کرد.رابطه جنسی مانند شعله ای است که در درون بخاری می سوزد.تا وقتی که این شعله درون بخاری می سوزد گرمای مطبوعی را در خانه پخش می کند. همین که این آتش به فرش ها و مبلمان برسد تمام خانه را خواهد سوزاند.

رابطه جنسی هم تا وقتی که در چهارچوب ازدواج باشد بسیار نشاط آور و لذتبخش خواهد بود. وقتی که از حریم خانه تجاوز پیدا کرد بنیان خانواده را سست خواهد نمود.


زنان عاشق...

هی، خانم! موهایت را شانه کن، خود را مرتب کن

شوهرت به زودی به خانه خواهد آمد.

چون حلقه به دست داری فکر نکن

که دیگر لازم نیست خود را برای او آماده کنی.

زن باید همیشه عاشق شوهرش باشد.

وقتی به خانه آمد با آغوش باز به استقبال او برو.

آری من به تو اخطار می کنم...

وقتی آماده نیستی و موهایت را شانه نکرده ای

او را بر سر کارش نفرست چون ممکن است

او را دیگر نبینی

زن باید همیشه عاشق شوهرش باشد

وقتی به خانه آمد با آغوش باز به استقبال او برو.

خود را آماده کنید...

خیلی از زن ها برای اینکه زندگی جنسی خود را احیا کنند هر روز صبح همسر خود را تا دم در بدرقه می کردند و آنجا برای او دست تکان می دهند.

مردی که همسرش را در حال تکان دادن دستش دیده بود به او گفت:( چه می خواهی)

-هیچ چیز می خواستم ترا بدرقه کنم.

-فکر کردم که می خواهی برگردم.

-دوست دارم که برگردی اما نه الان.

مرد که از این کار همسرش شادمان شده بود خانه را ترک کرد و با خاطری شاد به سر کار رفت.

مرد دیگری که همسرش هر روز تا نصف روز خواب بود از اینکه همسرش اول صبح از خواب برخاسته و او را تا دم در مشایعت کرده و برای او دست تکان داده بود تعجب کرد.وقتی سوار ماشین شد از درون آیینه به همسرش خیره شد و آن قدر محو این عمل شد که به یک تیر چراغ برق برخورد کرد.

دست تکان دادن کار ساده ای است و ممکن است یکی دو دقیقه بیشتر وقت نگیرد. اما تاثیر چشم گیری بر روابط بین زن و شوهر خواهد گداشت . البته سلیقه و مهارت زنان در ای کار می تواند این صحنه را جذاب تر کند.

توجه کنید تا به شما توجه شود...

یک روز در یک برنامه تلویزیونی از زنان خواستم گوشی را بردارند و به همسرانشان زنگ بزنند و به او بگویند :( سلام عزیزم. فقط زنگ زدم که بگم خیلی دوستت دارم و به آغوش گرم تو نیازمندم امشب زود تر بیا خونه.) در آن لحظه کسانی که در اتاق بودند به من خندیدند پس از حدود پنجاه دقیقه زنانی که برنامه ما را تماشا کرده بودند با تلفن هایشان مارا بمباران کردند و از عکس العمل های همسرانشان تعجب کردند. زن مسنی گفت:( عجب روزی است! من تا به حال چنین چیزی به همسرم نگفته بودم.) خیلی از شوهرها وقتی این جمله را برای بار اول می شنوند می خندند.

یکی از کارهای دیگری که لازم است یک زن کامل برای همسرش انجام دهد حمام رفتن است. حمام یک آرام کنننده لذت بخش است. شما می توانید فشارهای روحی را با حمام رفتن از وجودتان بزدایید و از نشاط و سلامت جسمی و روحی برخوردار گردید. دوش گرفتن یک آرام کننده معجزه آساست، امتحان کنید.

بعضی از خانم ها حمام را برای شوهرانشان نیزآماده می کنند تا وقتی که او از سر کار برگشت دوش بگیرد و خستگی و فشار ناشی از کار را از وجودش بزداید. وقتی شوهرشان از زیر دوش بیرون آمدند با یک حوله بزرگ به استقبال او می روند. این کار برای مردانی که پس از یک روز کار سخت حال و حوصله حمام رفتن را ندارند تشویق خوبی است.و روزهای بعد نیر ترغیب می شوند که حمام کنند.

تختخواب و خستگی...

زن میانسالی به من گفت که در روز ازدواج به همسرش گفت: که قول نمی دهم که بتوانم نشاط و شادمانی تو را فراهم کنم اما قول می دهم که تو را خسته نکنم.

مرد هر چیز جز خستگی را می تواند تحمل کند. وقتی با گروهی از مردانی که نسبت به زنانشان وفادار نبودند صحبت می کردم دلیل اصلی این بی وفای را خستگی می دانستند. هشتاد درصد آنها گفتند که از خانه خسته شده اند و به دنبال یک تجربه تازه و نو بودند.

هر مردی نیاز دارد در خانه اش کمی هیجان و نوآوری ببیند. وقتی شما شبهای متوالی لباس یکسانی می پوشید او را خسته می کنید. لباسی که ماههای متوالی می پوشد تاثیر خود را از دست می دهد.

حال که همسرتان از لباس خواب هر روز شما خسته شده است. چرا هر چند روز یک بار لباسهای عجیب و رنگارنگی که اتفاقا ارزانتر هم هستند استفاده نمی کنید. خیلی از مردان با دیدن زنشان که با لباسهای رنگارنگ و نازک به استقبال آنها آمده اند شادمان و سرحال می شوند. و چه بسا در یک نگاه خستگی از تنشان زدوده می شود.

شوهران ،هیجان، لباس نو، و رنگارنگ را خیلی دوست دارند.این، چند سود جنبی نیز دارد.

اولا: وقتی شوهرتان شما را در لباس نو و جذاب می بیند می فهمد که به نیازهای او توجه دارید و به او اهمیت می دهید.

ثانیا: خودش این آمادگی را پیدا می کند که برای شما و نیازهای شما اهمیت قائل شود و به آنها توجه کند.زنی که لباسهای تازه و رنگارنگ می پوشد شوهرش را نیز برای توجه به خود آماده می کند وقتی که مرد چشمش به زن می افتد مرد از احساس درونی همسرش نیز آگاه خواهد شد.

ثالثا: وقتی که برای او لباس می پوشید خودتان نیز شاد و سرحال می شوید و احساس نشاط می کنید. وقتی که مانند یک کودک رفتار کنید راحت تر خواهید توانست سدهایی را که برای ارتباط جنسی پیش رو دارید از پیش رو بردارید.

عاقبت این که اگر او بداند که ممکن است شما شبی از شبها تعجب او را با پوششی زیبا و مهیج بر انگیزند بدون اطلاع شما دوست یا فردی غریبه را به خانه نخواهد آورد.

بعضی از زن ها به اصل ( لباس پوشیدن برای همسرانشان) اصلا توجه ندارند و ادعا می کنند:( من و شوهرم بچه که نیستیم ما بزرگ شده ایم.)

اما یکی از همان زنان مدتی قبل به من تلفن زد و در حالی که می گریست گفت:( شوهرم به تازگی تقاضای طلاق کرده است. شوهرم می گوید: من مثل مادرش رفتار می کنم. من همیشه به بچه ها می رسم ولی خود را برای او آماده نمی کنم.

برای من خیلی دیر شده است.چون کار از کار گذشته ولی به زنان دیگر بگویید از این اصل چشم پوشی نکنند.)

دکتری لیست شش گانه ای را تهیه کرد و آن را به همسرش داد و گفت که در بدو ورودش به خانه دوست دارد که با شش چیز روبه رو شود:

-محیط خانه صمیمی باشد.

- لباس نازک و رنگارنگ پوش

- بیست دقیقه به من فرصت بده تا خستگی کار روزانه را از تنم بزدایم.

- لباس نازک و رنگارنگ بپوش

- فبل از یک ساعت غذا را اماده کن.

- لباس نازک و رنگارنگ بپوش

توجه: اگر لباست سیاه باشد توصیه های 1 و 3 و 5 را نیز حذف کن.

دوستان عزیز لازم نیست برای به هیجان آوردن همسرتان پولی خرج کنید. زنان با سلیقه می دانند که این کار مهم را بدون هیچ خرجی می توان انجام داد.

جوانا یک شب یک ملافه آبی به دور خودش پیچید و با یک خوشه انگور روی تخت دراز کشید. وقتی منتظر همسرش بود انگورهارا خورد. وقتی مرد آمد جوانا گوشه پارچه را بلند کرد و با لبخند به همسرش گفت می خواهم به تو کمک کنم که این هدیه را باز کنی از این جا شروع کن.)

صبح روز بعد فرد شادمان از کنار او بلند شد و به او گفت: عزیزم، دیشب یکی از خاطره انگیزترین شبهایی بود که با تو سپری کردم. هرگز آن شب را فراموش نخواهم کرد....

آسپرین...

روابط جنسی بر نشاط فرد می افزاید و موجب تجدید قوای روحی او می شود. خیلی از زنها نیز پی برده اند. بعضی از آنها برای اولین بار فهمیده اند که رابطه جنسی باعث نشاط و انبساط خاطر خودشان می شود. بعضی از زنها گفته اند که رابطه جنسی قادر است بهتر از آسپرین تنشهای روزانه و فشارهای روحی را درمان کند و حتی می تواند وزن زن و مرد را نیز کنترل کند.

پس از برقراری رابطه جنسی قدرت خلاقیت مرد افزایش می یابد.

یک تغییر در رفتار باعث به وجود آمدن تغییرات بسیاری می شود.زن یک هنرمند نیازهای شوهرش را هر طور که می توانست برآورده می کرد.وقتی زن رفتارش را عوض کرد.رفتار مرد هم عوض شد:

( شوهرم عاشق نقاشی است. ولی وقتی به او می گویم که من آماده ام، هر چه در دست دارد کنار می گذارد و به سوی من می آید.)

روانشناسان می گویند که هر مرد دو نیاز دارد که اگر توسط همسرش برآورده شود باعث خواهد شد که مرد او را تا ابد ستایش کند.آن دو عبارت اند از: روابط جنسی صمیمانه و تحسین و تشویق.


برچسب‌ها: زنان بدانند دختران بخوانند, آیا مردان هم پریود میشوند, زن و مرد در حمام, زن ومرد در تخت خواب
نوشته شده در شنبه چهاردهم شهریور ۱۳۸۸ساعت توسط فرید قاسمی| |


Design By : Night Skin